Formy płatności

MCMS Trade Sp. z o.o. ("ziarnokawy.pl") akceptuje płatności wyłącznie w PLN realizowane poprzez następujące metody płatności:

  • płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki
  • płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy: 
    mBank na numer konta 43 1140 2004 0000 3402 8307 2456
  • płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu BLUE MEDIA S.A. oraz PayU 
  • odroczony termin płatności - dostępny dla zweryfikowanych kontrahentów w systemie PAYPO

 

 TERMIN PŁATNOŚCI: 

  • w przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  • w przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

Płatności Shoper (AUTOPAY) to szybkie, wygodne i bezpieczne płatności internetowe. Oferowane rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne.

 

 

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl